پلی غرب

لوله پلی اتیلن گازرسانی

 

امروزه در بسیاری از کشورهای بزرگ دنیا لوله های پلی اتیلن بسیار مورد توجه قرار گرفته است، در ایران نیز در کلیه شهرها و روستاها  در تمامی خطوط از لوله های پلی اتیلن استفاده میشود. امروزه تقریبا 99 درصد تمامی خطوط جهان از انواع پلی اتیلن استفاده می شود.

لوله های پلی اتیلن در سه نوع مختلف تولید می شوند

 • لوله های پلی اتیلن فاضلابی
 • لوله های پلی اتیلن آبرسانی
 • لوله های پلی اتیلن گازرسانی

در این مقاله انواع لوله های پلی اتیلن گازرسانی، کاربرد و مزایای استفاده از آنها را برای شما توضیح میدهیم تا شما پس از آشنایی با اتصالات گازرسانی با خدمات و محصولات شرکت پلی غرب آشنا شوید و همراه ما باشید.

 

مشخصات لوله های پلی اتیلن گازرسانی

لوله های پلی اتیلن که دارای یک نوار زرد رنگ میباشند، لوله های پلی اتیلن گازرسانی است، این نوار زرد رنگ لوله ها از دیگر لوله های پلی اتیلن متمایز می کند. همچنین اتصالات در پلی اتیلن گازی توسط جوش الکتروفیوژن انجام میشود و به دو صورت شاخه ای و کلافی با توجه به میزان سفارش در اختیار مشتریان قرار میگیرند.

لوله های پلی اتیلن گازرسانی بهترین انتخاب در مصارف و خطوط گازی می باشد، ولی به این نکته توجه فرمایید خرید و استفاده از اتصالات گازرسانی نیازمند  شرکت های معتبر و کارشناسان متخصص می باشد، زیرا عملیات گازرسانی بسیار ظریف و حساس می باشد و تجهیزات و شرکت تولید کننده آن بسیار مهم است، شرکت پلی غرب یکی از بهترین شرکت های تولید پلی اتیلن آماده ارائه بهترین لوله های پلی اتیلن گازرسانی با بالاترین کیفیت می باشد.

کاربرد لوله های پلی اتیلن گازرسانی

لوله‌های پلی اتیلن گازرسانی برای انتقال انواع گاز پروپان،  گاز مایع ، گاز طبیعی ،  و گازکشی‌های خانگی بسیار مناسب هستند، لوله های پلی اتیلن در صنایع نفت و گاز کاربردهای بسیار زیاد و مهمی دارند، شاید بتوان گفت اولین کاربرد لوله های پلی اتیلن گازرسانی در صنایع پتروشیمی و کارخانه های نفت و گاز می باشد. اما در سالهای اخیر و چند دهه گذشته تحولی بزرگ و تغییری در استفاده از مواد پلی اتیلن به ویژه لوله های پلی اتیلن در دنیا به وجود آمد، گازرسانی منازل در شهر ها و روستاها همگی به وسیله لوله های پلی اتیلن گازرسانی انجام شد، که این خود نشان دهنده اعتبار و مطمئن بودن استفاده از لوله های پلی اتیلن را نشان می دهد، مزیت و ساخت مواد مختلف پلی اتیلن استفاده از لوله های پلی اتیلن گازرسانی را به صورت قابل توجهی افزایش داده است به طوری که طبق آمارهای جهانی 90 درصد کشورهای آمریکایی و اروپایی در گازرسانی خود از لوله های پلی اتیلن گازی استفاده می کنند.

انواع لوله های پلی اتیلن گازرسانی

لوله های پلی اتیلن گازی در دو نوع (   PE100و  PE80 ) وجود دارند  و عموما از مواد پلی اتیلن MDPE  تولید میشوند، بر روی این مواد از لحظه ورود برای تولید تا لحظه خروج آزمایشهای زیادی مطابق با استانداردهای بین المللی اتصالات گازرسانی انجام میشود.

سایز استاندارد لوله های پلی اتیلن گازرسانی از ۱۶ تا حدود ۶۳۰ میلی متر است مگر بر اساس سفارش خاصی با توجه به استانداردها تغییر کند.

شما میتوانید برای خرید لوله های پلی اتیلن گازرسانی همراه شرکت پلی غرب باشید، ما بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت به شما مشتریان عزیز ارائه میدهیم.

مزایای لوله های پلی اتیلن گازی

حال تعدادی از مزایای لوله های پلی اتیلن که باعث افزایش چشم گیر استفاده از آنها شده است را بخوانیم

 • قیمت لوله های پلی اتیلن گازرسانی ( قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن )
 • نصب آسان و بدون دردسر پلی اتیلن گازی
 • طول عمر زیاد لوله های پلی اتیلن گازی (بالای ۵۰ سال)
 • دارا بودن اتصالات با دوام و بسیار محکم این لوله ها
 • حمل و نقل آسان لوله های پلی اتیلن گازرسانی
 • هزینه تعمیر و نگهداری پایین اتصالات پلی اتیلن گازی
 • استفاده از مواد مقاوم به فشارهای محیط، آتش، مواد خورنده، سیالات قلیایی، اسیدی و…
 • انعطاف پذیری بالای لوله های پلی اتیلن گازرسانی و امکان نصب در مسیرهای انحنا دار
 • مقاومت بسیار خوب لوله های پلی اتیلن گازی در برابر لرزش زمین و ارتعاشات آن
 • استفاده از بهترین مواد خود رنگ در تولید پلی اتیلن گازی
 • پلی اتیلن ها ی گازرسانی دارای خاصیت عدم زنگ زدگی و خوردگی را دارند و نشتی در آنها به هیچ عنوان مشاهده نمیشود و از نشتی گاز و تولید حریق نیز به صورت خودکار جلوگیری میکند.

شرکت پلی غرب با سابقه ای درخشان در تولید انواع لوله های پلی اتیلن (فاضلابی، آبرسانی، گازرسانی )، آماده ارائه خدمت به شما مشتریان عزیز می باشد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *