پلی غرب

قطره چکان 24 لیتر ورسک


فروش قطره چکان 24 لیتر ورسک اتصال (دارای ضمانت و تأییدیه از جهاد کشاورزی) و ارسال به سراسر کشور

* فروش فقط به صورت کارتنی می‌باشد.

شرکت دانش‌بنیان ورسک اتصال از تولیدکنندگان معتبر و با سابقه کشور است که محصولات مختلفی در زمینه آبیاری و آبرسانی تولید و عرضه‌نماید. این شرکت چند سالی است که اقدام به تولید قطره‌چکان (دریپر) با آبدهی 24 لیتر در ساعت کرده و در این زمینه کشور را از واردات این محصول بی‌نیاز ساخته است.

مشخصات قطره چکان 24 لیتر ورسک

قطره چکان 24 لیتر ورسک از نوع PC یا جبران‌کننده فشار (دبی ثابت) می‌باشد. به این معنی که در تغییرات فشار آب (از حدود 0.8 تا 4 بار) آبدهی آن تقریباً ثابت و برابر 24 لیتر در ساعت می‌باشد. برای ایجاد این ویژگی از سیلیکون در تولید قطره‌چکان استفاده شده است.

همچنین برای جلوگیری از پرش آب (به خاطر دبی زیاد)، هر قطره چکان 24 لیتر ورسک همراه با یک عدد کپ (قابل نصب بر روی خروجی قطره‌چکان) به فروش می‌رسد. این کپ همچنین از ورود حشرات ریز و تا حدودی گل و لای به داخل قطره‌چکان جلوگیری می‌کند.

قطره چکان 24 لیتر ورسک

قطره چکان 24 لیتر ورسک از نوع پرسی (غیر قابل باز شدن) بوده و خودشوینده می‌باشد. یعنی با افزایش فشار آب در سیستم، بسیاری از ذرات معلق گیر کرده در داخل قطره‌چکان از انتهای آن خارج می‌شوند.

توجه شود که برای استفاده از این محصول در سیستم آبیاری قطره‌ای، حتماً نیاز به نصب و استفاده از ایستگاه فیلتراسیون (متناسب با ظرفیت سیستم و منبع آبگیری) می‌باشد.

مشخصات بسته‌بندی قطره چکان 24 لیتر ورسک

  • تعداد در بسته: 500 عدد
  • تعداد در کارتن: 4000 عدد

* فروش فقط به صورت کارتنی می‌باشد.

جهت اطلاع از قیمت‌ها و خرید محصولات با ما در تماس باشید:Source link

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *